ما که هستیم؟

درباره ما

شرکت مهرسام ایده صنعت ایرانیان با هدف طراحی و اجرای سازه‌های صنعتی مختلف با تمرکز بر صنعت نفت و گاز تاسیس شده است. دفتر مرکزی شرکت در تهران واقع است و کارگاه تولیدی آن در شهرک صنعتی پایتخت در حومه تهران قرار دارد. یکی از فعالیت‌های عمده و پررنگ شرکت طراحی و اجرای پروژه‌های مقاوم‌سازی و بهسازی سازه‌ها و تجهیز‌ات نفتی و به طور خاص استراکچرها، مخازن و برج‌های خنک‌کننده است.
در حال حاضر ۲۰ کارمند در این شرکت مشغول به فعالیت هستند که ۱۰ نفر در دفتر مرکزی و ۱۰ نفر در کارگاه حضور دارند. این افراد از نیروهای مجرب و با سابقه‌ای هستند که در مسیر حرفه‌ای خود تجارب ارزشمندی از کار در حوزه طراحی و اجرای سازه‌های صنعتی داشته‌اند.

پخش ویدیو

تخصص ما

حوزه فعالیت

مهرسام صنعت در طول سال‌های فعالیت خود و از رهگذر درگیر شدن در پروژه‌های مختلف، حوزه فعالیت خود را طراحی، ساخت و مدیریت پروژه‌های صنعتی تعریف کرده است. اصلی‌ترین حوزۀ تمرکز شرکت پروژه‌های مرتبط با صنعت نفت و گاز بوده است، اما فعالیت مهرسام صنعت به این حوزه محدود نبوده و صنایع خودروسازی، فولاد، مس و نیروگاهی را نیز در بر داشته است.

خودروسازی

نفت و گاز

فولاد

نیروگاه‌ها

مس

ویژگی‌های مهرسام صنعت

اطمینان در مسیر اجرا

پخش ویدیو
طراحی و مهندسی

در دپارتمان طراحی شرکت مهرسام صنعت انواع مختلفی از سازه‌های صنعتی طراحی می‌شود. این طراحی‌ها شامل طراحی از صفر برای احداث سازه هستند و هم طراحی‌های بهسازی را در برمی‌گیرند که نیاز به تطبیق با شرایط و محدودیت‎های خاص دارد.

دپارتمان طراحی و مهندسی

ساخت

دپارتمان ساخت شرکت در قالب کارگاهی با بیش از ۱۰ نفر پرسنل، واقع در شهرک صنعتی پایتخت و با محیطی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع در حال فعالیت است. در این دپارتمان ساخت استراکچرهای فلزی مربوط به سازه‌های صنعتی با دقت و کیفیت مناسبی انجام می‌شود. بخشی از این دقت و کیفیت ماحصل ارتباط نزدیک میان دپارتمان طراحی و دپارتمان ساخت است که اجرای پروژه‌های طراحی‌شده را تسهیل می‌کند؛ بخشی دیگر نیز به تنوع تجهیزاتی برمی‌گردد که در کارگاه وجود دارد و می‌تواند برای موقعیت‌ها و نیازهای صنعتی مختلف به کار گرفته شود.

دپارتمان ساخت

مدیریت پروژه

شرکت مهرسام صنعت دپارتمانی جداگانه جهت مدیریت پروژه‌های مختلف دارد که ترکیبی از مدیران پروژه، کارشناسان خرید، کارشناسان کنترل پروژه و مهندسان مربوطه در این قسمت مشغول به کار هستند. با چنین ترکیبی از نیروها و کمک گرفتن از ابزارهای کنترل پروژه، این دپارتمان می‌تواند تعادل اقتصادی میان عوامل هزینه، زمان و کیفیت را در پروژه‌هایی که مدیریتشان را بر عهده می‌گیرد برقرار کند.

دپارتمان مدیریت پروژه

چنین ویژگی‌هایی موجب شده مجموعه‌هایی مانند شرکت نفت سپاهان، شرکت مس سرچشمه، شرکت لیروک، شرکت آسفالت طوس، شرکت جندی‌شاپور و پتروشیمی کرمانشاه که سفارش‌هایشان نیازمند دقت و کیفیت زیادی است جزو مشتریان مهرسام صنعت باشند و همکاری خود را با این مجموعه تکرار کنند.

تماس با مهرسام صنعت

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید!